Page images

Host na den

Host na den

Na pravidelný coworking tě neužije, ale hledáš místo, kam můžeš zajít hned, když je to potřeba? Nechceš podepisovat žádnou smlouvu a k ničemu se zavazovat? Přesně pro tebe je ideální možnost stát se u nás “hostem na den”. Nebudeš mít vlastní pracovní místo, ale pokud se k nám chystáš nepravidelně párkrát do měsíce, sdílený pronájem místa s ostatními je pro tebe to pravé. Celý prostor je vybavený kvalitní kancelářskou technikou.

Rozhodně tě ale o nic neochudíme a během svého dne v našem co-workingu získáš (kromě vlastního stolu a židle):

  • vstup v pracovní dny od 8 do 17 hodin
  • přístup do chill out zóny, knihovny, kuchyňky i ostatních prostor
  • občerstvení za členské ceny
  • parkování na 200 místech zdarma
  • kancelářské potřeby

Na den a bez závazku

Přesně tak může vypadat tvé první setkání s Hnízdem v Uherském Hradišti. Je nám jasné, že co-working nemusí vyhovovat každému, proto si můžeš na 1 den zdarma vyzkoušet, jestli bude sedět právě tobě.

Chceš konečně zjistit, jak to v Hnízdě chodí? Zajímá tě podrobný ceník našich služeb, abys věděl, na kolik tě sdílená kancelář vyjde? Napiš nám nebo zavolej a přijeď za námi do Hnízda v Uherském Hradišti ve Zlínském kraji. Můžem si spolu dát dobré kafe a probrat všechno, co tě zajímá.

Zavolej nebo napiš a domluvíme se, kdy se u nás sejdeme a vymyslíme, jak se ti u nás bude pracovat nejlíp.

Wi-fi internet
Knihovna
Tiskárna, scanner
Recepční služba
Lokální jídlo
Kvalitní káva
Host na den

Host na den

150 Kč (s DPH)
  • Bez smlouvy či jiného závazku na zkoušku
  • Celodenní přístup ke všem prostorám Hnízda
  • Pracuj od pondělí do pátku od 8 do 17 hodin
Když se ti u nás bude líbit, můžeš se klidně stát naším pravidelným hostem a domluvit si dlouhodobý nebo krátkodobý pronájem podle svých “hodinových” potřeb. Kromě klasických “office” prostor nabízíme i možnost pronajmout si některou ze zasedaček na školení pro jednotlivce nebo třeba celé Hnízdo a využít jej jako kongresové centrum pro velké skupiny lidí. Zařídíme ti PC na místě, catering, zapůjčení flipchartu i nejmodernější techniku.
Máte otázky? Zavolejte nám!
+420 777 496 666